Evden Eve Nakliyat

Ev Eşya Taşıma Hakkında

İnsanlar bazen tam bir evi taşımak yerine eşyalarından bir kısmını bir yerden başka bir yere naklettirmek istemektedir. Eşya taşıma hizmeti işte bu aşamada devreye girmektedir. Evden eve nakliyat firmalarının genellikle birçoğu parça eşya taşımacılığı yapmaktadır. Parsiyel taşımacılık olarak da isimlendirilen parça taşımacılığı bir nevi kargo taşımacılığı gibidir. Firmamız yaptığı parça eşya taşımacılığını sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Aldığımız eşyaları verilen adrese hiçbir zarar gelmeden ulaştırmak adına taahhüt vermekteyiz. Elimizde olmayan nedenlerden  kaynaklanan hasar ise sigorta aracılığıyla karşılanmaktadır.

Taşınacak olan eşyanın fazlalığına ve büyüklüğüne göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Tabi şehirlerarası gidecekse fiyat şehrin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Klasik bir ve taşıması yapılmadığından dolayı genellikle daha küçük araçlar kullanılır. Hacim olarak küçük araçların kullanılması eşyaların zarar görmemesi adına önemlidir. Kocaman kasalarda eşyalar ne kadar sabitlenirse sabitlensin yine de çevreye çarptığından firmamız eşyanın ebadına ve büyüklüğüne uygun hacimdeki araçla parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Ev eşyası Nakliyesi

Evden eve nakliyat hizmetlerinin dar çerçevede yapılanıdır. Parça eşya nakliyesinde aynı evden eve nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Müşterinin tercihine göre eşyanın paketlemesi firma tarafından veya müşteri tarafından yapılır. Firmamız eşyanın sökülmesinin önemli olmasından dolayı teknik personeline yaptırmayı tercih etmektedir.

Güzelce paketlenen eşya, uygun araçlar kullanılarak araca yerleştirilir. Şayet eşya büyük ve ağırsa asansör kullanılabilir. Bazen sadece bir eşya değil birden fazla eşyanın nakliyesinin yapılması gerekebilir. Eşyanın fazla olması durumunda asansör kesin olarak kullanılır. Araçta tam olarak sabitlenen eşyalar hasarsız bir şekilde yeni adrese teslim edilir. Eşyanın taşınmasında yeterli sayıda eleman görevlendirilir. Adreste kurulması gereken eşyalar kurularak parça eşya taşıma işlemi tamamlanır. Eşyaların kurulması hususunda firmamız tecrübeli teknik eleman görevlendirmektedir.